Posted on

Ďakovné e-maily

Milá Vierka, Hanka a Coral,

ďakujem za super tréning. Opäť som sa niečo nové naučila. Ja budem aj naďalej pomáhať šíriť na Slovensku povedomie o metóde Jolly Phonics. Verím, že spoločnými silami presvedčíme aj ďalších učiteľov AJ, aby sa pustili do výuky AJ novou metódou. Prajem Vám veľa energie do ďalšej práce a veľa nových nápadov. 

S pozdravom

Marta Petrovicsová z Dunajskej Stredy

Pekný deň,
Touto cestou sa  chcem poďakovať  celému teamu Jolly Phonics za perfektne zorganizovaný tréning, konaného dňa 29.10.2015. Bola som milo prekvapená nápaditosťou, kreativitou a v neposlednej rade aj kvalitou informácii a množstva vedomostí, ktoré som si z toho dňa odniesla so sebou.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem,

Mgr. Andrea Nagy

Ďakujem za výborné školenie/ tréning. Bolo to naozaj skvelé vidieť niekoho ako Coral. Jej prístup je naozaj FAN tastic:)
Už som skúsila niektoré drobnosti z jej Classroom management. Funguje to!!! To som ani nepochybovala, skôr som mala obavy, či to dokážem zahrať aspoň trocha tak ako ona… Nie som si istá, či bude prístupné aj video, čo ste nakrúcali. Ak by náhodou bolo, budem veľmi vďačná.
Ešte raz vďaka za skvelé 2 dni.

S pozdravom,
Milica Antálková 

Dobrý deň,
chcem ešte raz poďakovať celému tímu Jolly Phonics za zaujímavý a podnetný seminár s Coral George.

Zuzana Contreras R.

Dobrý podvečer,
vďaka za super tréning, materiál i inšpirácie k našej práci. Možno sa nakoniec dám aj na ten facebook:)

S pozdravom
Magdaléna Árgyusiová

Ďakujem dievčatá,
fičím na všetkom,  čo pošlete. Musím ešte preskúmať tú vašu facebookovu stránku a tam niečo načerpať. Aj keď ja mám skôr problém, že mám toľko materiálov a tých 60 minút mi nestačí. Chcela by som to všetko využívať, ale nedá sa, neni čas. 

Ďakujem.
Bohunka Šalingová

Dobrý deň,
Ďakujem veľmi pekne za všetky materiály od Coral, potvrdenie o účasti i milé foto z konferencie. Som rada, že som sa mohla zúčastniť a nabiť energiou.

S pozdravom
Renáta Pavlíková