Posted on
Jolly-Phonics-Liptovsky-Mikulas

Jolly Phonics Center LM

Stačilo mi jediné jedno stretnutie s Jolly Phonics a vedela som, že je to moja ďalšia cesta po ktorej ako lektorka i učiteľka anglického jazyka pôjdem. … a stále idem – z roka na rok s väčším presvedčením.

Plynule rozprávať, čítať i písať sú najdôležitejšie kompetencie používania každého jazyka. Jedným z cieľov je umožniť aj ďalším deťom učiť sa anglický jazyk zábavne a hravo. Vďaka metóde Jolly Phonics, ktorú predstavujeme našim žiakom už v predškolskom veku, odpovedáme na rôzne otázky o rozdieloch medzi materinským a anglickým jazykom, motivujeme k čítaniu kníh a povzbudzujeme ich k sebavedomému používaniu druhého jazyka. … a funguje to. Vidíme pokroky a rozdiely u našich jolly žiakov.

Jolly Phonics Center v Liptovskom Mikuláši sme založili, aby nadviazalo na misiu a šírilo víziu Jolly Phonics Center v Pezinku. Každoročne otvárame kurzy Jolly Phonics pre predškolákov a žiakov prvého stupňa základných škôl. Srdečne ich vítame vo svojej plne vybavenej učebni rôznymi pomôckami, knižnicou a radosťou spoznávať stále niečo nové. Počas letných prázdnin organizujeme letné tábory a uplatňujeme nadobudnuté jazykové schopnosti v praxi.

Nás nadšencov Jolly Phonics stále pribúda a našim zámerom je byť pri vás bližšie. Naše centrum je zároveň aj školiacim miestom na tréningy, workshopy, konzultácie i prezentáciu materiálov.

Nájdete nás v centre mesta na ulici Moyzesová (budova Vitalit), Liptovský Mikuláš.

Teším sa na ďalšie „jolly“ stretnutia s vami aj na Liptove!

Alexandra Záhradníková 🙂

Spomienka z pred roka 🙂