Posted on
Jolly Phonics Novinky

NOVÝ JOLLY PHONICS OBCHOD! ZĽAVY!

Pripravili sme Vám na mieru nový internetový obchod, kde si môžete s prehľadom nakúpiť výučbový materiál Jolly Phonics a Jolly Grammar podľa toho, či začínate 1. rok výučby Jolly Phonics Basic, 2.-3. rok Jolly Phonics Advanced a 4.-7. Jolly Grammar. Už žiadne posielanie e-mailov, len jednoduchá objednávka so spätnou faktúrou a rýchlym dodaním. 
Čakajú na Vás mimoriadne zľavy od 10%, prostredníctvom JOLLY ZĽAVOVÉHO KUPÓN. 
Ako si ho uplatníte? 
V nákupnom košíku sa pod zoznamom vaších produktov nachádza políčko kód kupónu. V ňom zadáte náš zľavový kupón April2019 a kliknete na použiť kupón zľava bude pridelená automaticky.

Tréningy pre učiteľov a rodičov

Nové termíny tréningu Jolly Phonics Basic a Jolly Phonics Advanced pre nových učiteľov, pre učiteľov, ktorí si potrebujú osviežiť znalosti a rodičov, ktorí chcú pomôcť svojim deťom s učením angličtiny. 
Jolly Phonics Basic, 25.5. 2019, viac informácií, tu. 
Jolly Phoncis Advanced, 8. 6. 2019 v Pezinku, viac informácií, tu.
Ak ste učiteľ/ka, ktorá si potrebuje zopakovať tréning a znalosti, cena tréningu je 15 Eur. 

Internaktívny balíček Jolly Phonics v mimoriadnej zľava -20%

Menej starostí s prenášaním výučbového materiálu z triedy do triedy. Príbehy, piesne, interaktívne aktivity, worksheets, príručka pre učiteľov s prípravou na hodinu POZOR pre 1. až 3. ročník učenia Jolly Phonics v jednom balíčku (2 CD) Jolly Phonics for the Whiteboard. Teraz v mimoriadnej zľave: 391, 90 Eur (pôvodná cena 469,40 Eur)  
DEMO Verzia: