Jolly Phonics Pezinok

KURZY ANGLICKÉHO JAZYKA PRE DETI vo veku od 4 – 12 rokov

Krásna, farebná učebňa s veselými vizuálnymi pomôckami, v ktorej sa deti učia hrou a kde každá hodina je nezabudnuteľným zážitkom. Centrum Jolly Phonics víta deti v krásnej učebni s farebnými a praktickými pomôckami, kde učenie je príjemné a zábavné. Naše pani učiteľky s veľkým srdcom a úsmevom na tvári sprevádzajú deti krok za krokom pri spoznávaní anglického jazyka. Naše kurzy začínajú v septembri a končia v júni. V prázdninových mesiacoch pripravujeme každoročne pre deti letné denné tábory.

KNÍHKUPECTVO A KNIŽNICA S ANGLICKÝMI KNIŽKAMI

Byť obklopený pestrými anglickými knižkami a vedieť z nich čítať? To je sen nejedného školáčika! Priestranné detské kníhkupectvo, knižnica s anglickými knižkami a detský kútik ponúkajú deťom knižky pre radosť a pre rozvoj ich čitateľských schopností. Spolu s detskými anglickými knižkami od známych celosvetových vydavateľstiev môžte u nás v kníhkupectve výhradne nájsť učebný materiál pre výučbu Jolly Phonics, ako aj pestrý podporný materiál Jolly Phonics určený na prácu na doma.

ŠKOLITEĽSKÉ CENTRUM

Priestor pre vzdelávanie a inšpiráciu učiteľov. Naše centrum slúži ako priestor pre vzdelávanie učiteľov anglického jazyka a väčšina tréningov sa organizuje práve na tomto mieste. Po účasti na tréningu je možné navštíviť hodinu výučby Jolly Phonics, Jolly Grammar alebo Jolly Music a vidieť ako hodina prebieha v praxi.