Posted on

Jolly & TEAchers tasting (not testing) v Detve a Liptovskom Mikuláši sú úspešne za nami!

Jolly Phonics team má úspešne za sebou tour po nádhernom strednom Slovensku.

Štvrtok, 25.2.2016 sa viac ako 15 učiteľov stretlo v ZŠ Obrancov mieru Detva na bezplatnej prezentácií. P.Hanáková sa zhostila pozície hostiteľky, začo jej touto cestou ďakujeme. Z plánovanej 1,5hodinovej prezentácie sa vyvinula skoro 3hodinová diskusia o metodike Jolly Phonics.

Na druhý deň, 26.2.2016 sme povzbudené z atmosféry v Detve pokračovali v prezentácií na MsÚ v Liptovskom Mikuláši. Veľká vďaka patrí p.Pavelicovej z Komisie školstva v Liptovskom Mikuláši, ktorá nám ochotne pomohla s organizáciou prezentácie a zabezpečením priestorov. P.Pavelicová sa zúčastnila prezentácie ešte v decembri a bola tak nadšená z Jolly Phonics, že vyslovila nutnosť zaviesť metodiky Jolly Phonics do všetkých škôl v „jej“ meste!  Aj vďaka takýmto nadšencom sa darí šíriť dobré meno Jolly Phonics do „povetria“, aby bolo čím ďalej viac šťasných detí a spokojných učiteľov na školách.

Prezentácie sa zúčastnilo viac ako 16 učiteľov a zástupcov škôl a odchádzali rovnako nadšení ako my keď sme počuli o Jolly Phonics.

Jolly Phonics sa stále rozvíja a pracuje na podpore našich učiteľov. Je nám poteším Vám oznámiť, že už čoskoro všetci z okolia Mikuláša budete mať svoju základňu Jolly Phonics už aj priamo vo svojom kraji. Šikovná nadšenkyňa Saška Záhradníková bude koordinátorka a riaditeľka prvého Jolly Phonics Center v Liptovskom Mikuláši, ktoré sa oficiálne otvorí už v marci. Viac sa dočítate v tomto článku.

Tešíme sa, že už teraz sa nám plní kapacita na tréningy Jolly Phonics Basic a učitelia si uvedomujú ako metodika Jolly Phonics pomôže nielen ich deťom a dá im kvalitné základy angličtiny ale aj im samotným a zvýši im sebavedomie a sebadôveru v angličtine.  Viac info o prihlaseni tu.

IMG_20160225_111216 IMG_20160226_090629 IMG_20160226_093434 IMG_20160226_102540