Posted on

Wow! I can read my first story book.

Jolly Phonics Orange Readers

Zážitok, ktorý prichádza už po prvých hodinách anglického jazyka formou Jolly Phonics. Začína otvorením knižky s nádychom a zatvorením s výdychom radosti. Zvládol som to sám, knižka ku mne prehovára svojím príbehom, teším sa na ďalšiu.” Pomocou Jolly Readers – Orange Level majú deti príležitosť zažiť pocit samostatne prečítanej knižky v anglickom jazyku.

Jolly Readers Orange Level – dekódovateľné knižky pre deti, ktoré ešte nepoznajú všetky “sounds”. Sú pripravené tak, aby deti po každej skupine “sounds”, mohli čítať knižku. Napríklad po predstavení prvej skupiny “sounds” (s, a, t, i, p, n – jeden “sound” = jedna vyučovacia hodina) už môžu deti čítať prvé 3 knižky, po predstavení ďalšej skupiny “sounds” (c k, e, h, r, m, d) ďalšie 3 knižky, a tak ďalej. V knižke deti začínajú čítať svoje prvé frázy, vety, priamu reč.

Jolly Readers Orange Level patria do každej detskej knižnice – v škole i doma. Pri objednávke do 30.11.2020 dostanete ako darček krabičku Flashcards.

NOVINKA! NOVINKA! NOVINKA! NOVINKA!

Little Word Books – plne dekódovateľné knižky pre začínajúcich čitateľov, obsahujú špeciálne vybranú slovnú zásobu, ktorú deti dokážu prečítať od prvých vyučovacích hodín. Zameriava sa len na slová. Balíček obsahuje 14 kníh zaradených podľa 7 skupín “letter sounds”. Little Word Books budú na sklade od 1.12.2020, ale môžete si ich predobjednať už teraz.