Posted on

Otvárame Jolly Phonics Centre Liptovský Mikuláš!

Dovoľujem si Vás pozvať na oficiálne otvorenie Jolly Phonics Centre Liptovský Mikuláš, Moyzesova 4319/7 (budova VITALIT), 031 01 Liptovský Mikuláš, dňa

27.5.2017 o 15hod

P. Alexandra Záhradníková bude naša predĺžená ruka a koordinátorka pre stredné Slovensko. Jolly Phonics centrum LM bude miesto, kde sa budú usporiadavať prezentácie, semináre, support skupiny. Bude to miesto, kde sa vždy budete mať možnosť obrátiť s akýmikoľvek otázkami a budete mať možnosť ich aj skonzultovať osobne s našou koordinátorkou Saškou, ktorá sama prešla podrobným výcvikom, aby bola čo najlepšou oporou pre všetkých, ktorí učia Jolly Phonics na školách. Takže už sa ani na strednom Slovensku nemusíte cítiť tak ďaleko od našej centrály v Pezinku a budete mať vždy možnosť sa prísť poradiť a skonzultovať Vaše problémy, alebo naopak podeliť o radosti priamo vo Vašej blízkosti v Liptovskom Mikuláši.

Slávnostné otvorenie sa uskutoční 27.5. o 15hod (po tréningu Jolly Phonics Advanced and Grammar) a srdečne ste pozvaní aj na prvú support workshop skupinu, ktorá bude pre Vás prvých pionierov ZDARMA, a ktorá prebehne plynule po otvorení centra!

Príďte sa nabudiť a zdieľať skúsenosti iných pri výučbe Jolly Phonics.