Prečo zvoliť Jolly Phonics?

I want to learn English!

POTREBA vedieť aspoň jeden cudzí jazyk je v dnešnej dobe nevyhnutná. Akoby povedal jeden náš žiačik:“Keby všetci ľudia vedeli po anglicky, tak by sme si rozumeli.” Angličtina je prvý cudzí jazyk, ktorý sa učí na prvom stupni…bežne. OČAKÁVANIA školstva, rodičov, ale aj samotných detí sú vedieť komunikovať, čítať a písať v anglickom jazyku. Najlepšie výborne a hneď. Učitelia angličtiny to nemajú ľahké!


How?

Ako to zvládnuť … naplniť tieto potreby a očakávania, tak aby to napĺňalo aj potreby a očakávania učiteľov … učiť s láskou. Dnes nám rôzne vydavateľstvá ponúkajú rôzne metodiky. Čím viacej zdrojov máme, tým ťažšie je si nejaký vybrať anásledne veriť v jeho správnosť.How long? How fast?

Ďalšou otázkou je … Ako dlho alebo za aký dlhý čas, dokážeme deti naučiť komunikovať, čítať a písať v angličtine. RESPEKTÍVE… Ako dlho chceme po tejto ceste spoločne s deťmi kráčať alebo aké dlhé kroky budeme robiť? Do you like it? A na tej našej ceste by mala byť zábava, čo poviete? Can you? Speak, read, write and understand? ABY … sme do toho cieľa prišli… spokojní… alebo inak… aby sme angličtinu tých našich žiakov naučili. Sme presvedčení, že programy Jolly Phonics, Jolly Phonics Advanced, Jolly Grammar a Jolly Music sú tie správne nástroje ako naučiť deti čítať, písať, rozprávať, spievať a ešte k tomu aj rozumieť po anglicky.


Poznámka: V prípade, že sa s Jolly Phonics začína od 1. triedy na základných školách pri vyučovaní angličtiny 2x týždenne. S Jolly Phonics sa odporúča začať už aj v predškolskom veku. Program Jolly Music je vhodný pre deti od 4 rokov.