Posted on

Tréning s celosvetovo úspešnou Jolly Ambasádorkou

Jolly Phonics Slovensko

Vás pozýva na tréningy s celosvetovo úspešnou Jolly Ambasádorkou.

Cena:
len 28 € / deň

Termín:
29.10.2015,  8.30 – 16.00 hod.

Od Úvodu do fonetiky – kurz je vhodný pre učiteľov/ľky  anglického jazyka zaujímajúcich sa o fonetiku ale aj pre tých, ktorý už majú za sebou kurz Jolly Phonics Basic a Jolly Phonics Advanced. Zameranie prezentácie bude na predstavenie metodiky Jolly Phonics, prehĺbenie vedomostí o fonetike, ponúkne prehlaď komplexnej fonetiky, vysvetlí jej dôležitosti pri výučbe detí a v neposlednom rade odprezentuje ukážky výučby detí metodikou Jolly Phonics.

30.10.2015, 8.30 – 15.00 hod.
Od fonetiky ku gramatike – kurz je odporúčaný pre učiteľov/ľky anglického jazyka ktorý už majú za sebou základný kurz Jolly Phonics Basic a Jolly Phonics Advanced alebo tých, ktorí absolvovali prvý tréningový deň s lektorkou Coral George a chcú pokračovať v prehlbovaní vedomostí ako učiť Jolly Phonics Grammar.  Druhý kurzový deň sa bude zameriavať na gramatiku, teda na vetné členy, časy, interpunkčné znamienka, priamu reč, tvorenie otázok a zdokonalení pravopisu. Coral George predostrie svoje skúsenosti ako sa stáva písanie projektov s Jolly Phonics Grammar metodikou pre deti hračkou.

Miesto:
Študentský domov Petra Pázmaňa,
Rybníkova ul., Trnava

Preklad z angličtiny do slovenčiny zabezpečený.

Objednať sa môžete telefonicky 0902 325 787
alebo mailom na jollyphonics.eu@gmail.com

Coral George, kvalifikovaná učiteľka z Británie.

Coral dosiahla vysoký štandard výslovnosti a gramotnosti u detí v Španielsku, ktoré sa učili pomocou Jolly Phonics, ktorým táto metóda priniesla radosť a pokrok z učenia anglického jazyka. Založila “Jolly Centrá” v Španielsku, kde sa deti, rodičia a učitelia tešia z jej výuky a tréningov.

www.coralgeorge.com
 
[contact-form-7 id=”2978″ title=”Prihláška_Coral_George”]