Posted on

Jolly Phonics má túlavé boty

Jolly Phonics má v skutočnosti túlavé kolesá. Vďaka „Ochutnávkam“ a samozrejme Vám, ktorí ste neváhali obetovať Váš voľný čas a prísť si nás vypočuť na prezentácie, dozvedieť sa niečo nové, sme mali v apríli naozaj túlavé kolesá. Naše autíčko nazbieralo veľa kilometrov a zavítali sme na východ.

Spoznali sme nádherné časti Slovenska, kde ja osobne som ešte nikdy nebola (áno, áno, hanba mi :o) O to viac som bola nadšená z krásy miest ako Prešov, Poprad, Košice. V apríli sme ešte stihli prezentovať aj v Nitre, Žiline aj v Martine. Všade sme stretli nesmierne milých a ochotných ľudí, čo v nás vzbudzovalo patričný nacionalizmus. Ochutnávok sa zúčastnilo viac ako 200 učiteľov a zástupcov miest z oddelenia školstva. Všetci odchádzali nadšení a plní plánov ako začnú učiť od septembra.

Ako zvykneme hovorievať na našich „Ochutnávkach“, neinvestujeme do reklamy, do billbordov a rôznych kampaní…práve naopak. Dobré meno Jolly Phonics sa šíri najmä ústnym podaním a dobrými skúsenosťami spokojných učiteliek. Je to jednoduchá rovnica, kde spokojná učiteľka = spokojné deti. Ale ako sa stať spokojnou učiteľkou? Nájsť metódu, ktorá mi pomôže zvýšiť moje vlastné kompetencie. Metóda, ktorá je hravá, baví deti a žiaci majú od prvých hodín výsledky a pocit, že im angličtina ide. Dobré výsledky zvyšujú motiváciu a tým aj nadšenie detí na hodinách angličtiny. Nie je nič krajšie ako keď Vy sama máte od prvých hodín spätnú väzbu od detí a už po prvých naučených  sounds Vám žiaci vedia blendovať a čítajú celé slová! Tento úžasný pocit Vám potvrdia všetky Jolly Phonics učiteľky.

Pre veľa učiteliek sa touto metódou stala práve Jolly Phonics metóda.

A preto chodíme po Slovensku a robíme „Ochutnávky“. Chceme Vám zdeliť osobné skúsenosti nás a našich Jolly Phonics učiteliek a ponúknuť Vám možnosť sa stať jednou z nás.

Vďaka týmto úspešným „Ochutnávkam“ máme pre Vás dobré správy pre všetkých z ďaleka! Chystáme sa na tour na východ opäť. Tento krát už na tréning!

Kto ešte váha, nech neváha pridlho. Počet miest je limitovaný a kapacita obmedzená. Informácie o pripravovaných tréningoch nájdete tu

IMG_20160407_131311 IMG_20160408_124149 IMG_20160413_102652