Posted on

Mám Jolly Phonics Basic a čo ďalej?

Prebrali ste Jolly Phonics Basic a rozmýšľate čo nasledujúci školský rok?
Detičky Vám už krásne čítajú, nemajú problém s akýmkoľvek textom (samozrejme ešte bez výnimiek). V tom prípade je najlepší čas prejsť  na Jolly Phonics Advanced.
Na tréningu sa dozviete, ako deti hravou formou naučiť výnimky „hop over e“ ako napr. a_e (date), i_e (kite), ale aj „double trouble“ (kitten), či soft c (city), soft g (giraffe), čo je obsahom Jolly Phonics Advanced naplánovaný na dva roky výučby.
Na tréningu sa naučíte aj vysvetliť vetné členy, vetnú skladbu a časy , čo uplatníte na Jolly Phonics Grammar, ktorý je rozvrhnutý až na päť rokov učenia. Tento tréning spolu s Jolly Basic Vám krásne pokryje celých 8rokov školskej dochádzky.
 
Vieme, že každý učiteľ je zanepráznený a plánuje si aktivity do diára s veľkým predstihom. Preto sme pre Vás pripravili tréning JOLLY PHONICS ADVANCED ANG GRAMMAR v jednom jedinom dni!  Tréning je praktický s ukážkou množstva hier, aktivít a techník a logickými pravidlami, ktoré naozaj platia a je ich plná anglická gramatika :o)
Verím, že rovnako ako ja si po tréningu poviete, že prečo sme sa mi neučili angličtinu takou hravou formou a bez zbytočného memorovania.
 
Najbližší termín „Jolly Phonics advanced and grammar“ je:
11.2.2017 v čase od 10– 15,30hod, Jolly Phonics Center Liptovský Mikuláš.
 
Cena je 99€/osoba.
 
Prihlásiť sa stačí mailovo na adrese klein@jollyphonics.sk do 01.02.2017