Posted on

Aktivity, nápady, pomôcky – zdarma na Facebook Secret Group.

V prvom rade sa chcem všetkých prihláseným poďakovať za “lajkovanie” za príspevky a hlavne za nápadité učenie Jolly Phonics.
Tým, ktorým unikla informácia o našej podpornej support skupine, opäť dávame do pozornosti našu uzavretú facebook skupinu:
„Jolly Phonics Teacher´s Group in Slovakia“
Ako názov napovedá, ide o skupinu, do ktorej majú prístup iba „naši“ Jolly Phonics vyškolení učitelia, ktorí absolvovali tréning a je určená na  podporu, zdieľanie a “sharovanie” materiálov  a nápadov, ktoré sa zídu pri učení Jolly Phonics.
 
Určite aj Vy ste učiteľ, ktorý si vyrába množstvo materiálu na hodiny Jolly Phonics.
Učíte a máte nápady na hry a aktivity?
Trávite nespočetne veľa hodín na príprave?
 
Prečo si tieto úžasné nápady, krvopotne vyrobené materiály nechávať iba pre seba?
Pošlete  jednu aktivitu a nájdete ich od Jolly kolegýň 100x viac na oplátku!
Staňte sa členom “Secret Group” s názvom “Jolly Phonics Teacher´s Group in Slovakia”.
Secret Group je určená iba pre Jolly Phonics učiteľov zo Slovenska, ktorí majú absolvovaný minimálne JP Basic Course. Pravidelne budeme prispievať do “Jolly Phonics Teacher´s Group in Slovakia” materiály, ktoré si jednoducho stiahnete, vytlačíte a môžete používať na hodinách.
A samozrejme,  každý člen bude môcť zdieľať aj vlastné materiály na opátku, tak neváhajte a podeľte sa aj o svoje nápady a učebné materiály, ktoré využívate pri učení Jolly Phonics :o)
 
Tešíme sa na Vás v online priestore, v našej “Secret Group”, v ktorom si budeme všetci podporou a vytvoríme tak veľkú Jolly rodinu!