Posted on

O Jolly Phonics v relácii Teleráno na TV Markíza

Jolly Phonics sa šíri na Slovensku dobrými skúsenosťami, či už odporúčaním spokojnej učiteľky ďalšej učiteľke, alebo spokojných rodičov iným rodičom.

IMG_8161

Coral George (medzinárodná lektorka Jolly Phonics) povedala: „Jolly Phonics je hlavný program na učenie angličtiny na základných školách!“.  A prečo? Lebo je to zábavná, jednoduchá, hravá a viaczmyslová forma učenia angličtiny pre všetky deti.

Boli by sme vďační, ak by ste mohli šíriť aj Vy dobré meno Jolly Phonics na Slovensku tak, ako to dokázala Coral Geoge v relácii Teleráno v TV Markíza dňa 27.10.2015.

IMG_8171

Tí, ktorí ste o 7.40 ráno boli v rannom zhone do práce, tak máte možnosť si pozrite záznam z relácie (vložiť link). Je neuveriteľné ako skúsená lektorka dokázala behom 3 minút vysvetliť základnú podstatu metódy Jolly Phonics a názorne ju predviesť na deťoch (touto cestou ďakujeme ochotnej p.učiteľke a deťom zo školky Vilka z Bratislavy). Coral krásne manifestovala jednoduchosť čítania slov pomocou Jolly Phonics zvukov na slove JOUST. Nejeden z nás by mal s týmto slovom problém, tak isto ako moderátor relácie v priamom prenose i napriek tomu, že ovládal angličtinu skvele. Slovo „joust“ sa nachádza v knihe pre 3. ročné deti, ktoré ho dokážu krásne prečítať aj bez toho aby ho poznali. Nie je to úžasné? Veríme, že mnohí boli tak okúzlení touto ukážkou, tak ako neskrývali svoj úžas moderátori TV Markíza :o)

Ďakujeme Coral!