Posted on

Pozývame Vás na ďalšie ochutnávky “Jolly and Teachers Tasting (not testing)” do Liptovského Mikuláša a Detvy!

“Jolly and TEAchers Tasting” sa úspešne rozbehlo a pokračuje aj v budúcnosti a smeruje tentoktrát hneď do dvoch miest a to do Liptovského Mikuláša a Detvy! Tešíme sa, že máme takú silnú základňu skvelých angličtinárov na Strednom Slovensku, ktorý nás o tom presviedčajú aj záujmom o “Jolly and Teachers Tasting” ochutnávky.

Všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o metóde výučby angličtiny Jolly Phonics metódou, pozývame dňa 25.2.2016 o 10.00 hod do Detvy, ZŠ Obrancov mieru 884. Pozvania sa zhostila p.Hanáková. Súčasťou bude prezentácia metód a pomôcok JP.

Hneď nasledujúci deň, tj. 26.2.2016 o 9.00 hod “Jolly and TEAchers Tasting”  smeruje na MsÚ do Liptovského Mikuláša. Touto cestou ďakujeme Alexandre Záhradníkovej, ktorá sa tak úžasne zhostila pozície hostiteľky a organizátorky.

Ochutnávky budú trvať cca 1,5hod  a budú bezplatné. Zavolajte všetkých, o ktorých si myslíte, že by mohli mať záujem sa dozvedieť viac ako sa stať ešte lepšími vo vyučovaní angličtiny.  V prípade záujmu si prosím rezervujte miesto emailom na klein@jollyphonics.sk